جنین رها شده در آب

جنین رها شده در آب!!! چه تیتر جلب کننده ای . همینطوری که داریم به طرف این دوره (آخر زمان) پیش می ریم چه چیزها که تغییر نمی کنه.منجمله تیپ تیتر ها و موضوعات جایزه بگیره در همه زمینه ها.

حالا یواش یواش اسم فیلمها و عکسها و غیره و ... که جوایز هایی را برنده خواهند شد به این موضوعات تعلق پیدا می کنه ..تا چه زمانی ؟؟؟ تا اون زمانی که یه همچین موضوع دهشتناکی برای یکی مثل من که با این تیتر انگار برق بهم وصل کردن عادی و ساده بشه که یه وقتی اگر یکی بهم گفت یه جنین بغل پات افتاده انگار که جنازه یه گربه که یه ماشین بهش زده و فقط برای ۵ دقیقه که اونم شاید ناراحتم کنه...تا این زمان.از همین حالا باید از تیتر های جایزه بگیر آینده ترسید.

حالا بعد از تجزیه و تحلیل این موضوع تو دهنم و یه نتیجه گیری ساده و کوچولو وقتی که فکر و ذهنم می خواد به اون خط صاف و ممتد بعد مرگ بیمار قلبی برسه دوباره یه شوک اونو به کش و قوس می ندازه و اون شوک کلمه (چرا) که تو جمله چرابرای ۵ دقیقه لذت و هوس یک عده باید جایزه بهترین عکس ها و بهترین فیلم ها از یک تیپ خوب زیبا و روح انگیز گرفته و به این تیپ موضوعات داد؟؟؟؟که چی؟ که یک عکاس به چنین موضوعی چه خوب و جالب نگاه می کنه و قدمهای گذرا و سرد عموم رو از کنار یک جنین به تصویر می کشه.

یه همچین موضوع هایی من کم ظرفیت رو چنان گستاخ می کنه در برابر خدای خودم که از روی لجبازی مثل یه بچه می خوام برگردم به خدای خودم بگم

نه اعوذبالله

آی خدا، یعنی واقعا شیطان حق نداشت به من آدم سجده نکنه؟؟؟

/ 0 نظر / 12 بازدید